Início » Astrologie » 5 znamení zvěrokruhu, která budou v říjnu nejbohatší

5 znamení zvěrokruhu, která budou v říjnu nejbohatší

Ve velkém nebeském divadle vystupují hvězdy na scénu, aby odhalily svá nejcennější tajemství.

Stejně jako podzimní listí zbarvuje naši krajinu do zlatých a červených odstínů, i některá znamení zvěrokruhu budou mít svůj osud v hojnosti. Vesmír se ve své moudrosti rozhodl, že v říjnu bude nakloněn zejména pěti znamením.

Kdo jsou tyto šťastné hvězdy? Jaké bohatství na ně čeká?

Ponechme zatím tajemství nedotčené, protože odpověď naleznete v následujících řádcích…

Pět znamení zvěrokruhu, která mají v říjnu nejvíce peněz, jsou: Kozoroh, Býk, Štír, Střelec a Vodnář.

Těchto 5 znamení zvěrokruhu bude mít v říjnu nejvíce peněz© Bezoleje

Kozoroh (22. prosince – 19. ledna)

Na Kozorohznámý svou disciplinovaností a smyslem pro odpovědnost, vstupuje v říjnu do období finanční prosperity.

Jupiterův průchod desátým domem vaší kariéry podtrhuje vaši profesionalitu a obětavost a přitahuje pozornost nadřízených. Strategické postavení Merkuru přeje produktivním rozhovorům a uvážlivým rozhodnutím ve finančních záležitostech.

Přečtěte si také  Výjimečný září 2023: (váš šťastný den)

Spojení těchto dvou nebeských faktorů předpovídá výrazné zvýšení vašich příjmů.

Býk (20. dubna – 20. května)

Na TaurusBýk, zemské znamení známé svou vytrvalostí a spolehlivostí, zaznamená v říjnu výrazný nárůst financí. Venuše, vaše vládnoucí planeta, je příznivě nakloněna tomu, aby vám otevřela dveře k nečekaným zdrojům příjmů.

Saturn prochází vaším druhým domem peněz a osobního majetku a vy máte neobyčejnou schopnost přitahovat k sobě bohatství.

Tyto aspekty slibují výnosný říjen.

Štír (23. října – 21. listopadu)

Na Štírvášnivé a houževnaté vodní znamení, je připraveno na výnosný říjen. Silný vliv Marsu ve vašem nativním znamení povzbuzuje vaše ambice a odhodlání dosáhnout finančních cílů.

Vstup Luny do vašeho osmého domu dědictví a bohatství naznačuje možné zvýšení vašeho majetku prostřednictvím dědictví nebo investic. Říjen je tedy pro vaši finanční situaci potenciálně velmi příznivý.

Přečtěte si také  Těchto 5 znamení bude mít skvělý konec září

Střelec (22. listopadu – 21. prosince)

Na StřelecStřelce, ohnivé znamení známé svým optimismem a touhou po dobrodružství, čeká v říjnu významný finanční růst. Jupiter, vaše vládnoucí planeta, v současné době prochází vaším druhým domem osobních zdrojů a podporuje pozoruhodnou peněžní expanzi.

Přítomnost Venuše ve vašem jedenáctém domě přátel a výhod naznačuje, že lukrativní příležitosti mohou přijít prostřednictvím společenských vztahů. Tyto astrální vlivy ukazují na prosperující říjen.

Vodnář (20. ledna – 18. února)

Na Vodnář, inovativní a nezávislé vzdušné znamení, je v říjnu připraveno přivítat pozitivní finanční tok.

Uran, vaše vládnoucí planeta, má ideální předpoklady k tomu, aby podnítil vaši kreativitu a pomohl vám najít originální řešení, jak zvýšit vaše příjmy.

Zároveň by přítomnost Neptuna ve vašem druhém domě hmotných statků mohla odhalit skryté nebo podceňované zdroje. Tyto astrologické aspekty naznačují, že říjen může být pro Vodnáře bohatý.

Přečtěte si také  Kosmické zjevení 5. září 2023: Jak váš znamení zvěrokruhu může ovlivnit vaše bohatství (ale opravdu!)

Těchto 5 znamení zvěrokruhu bude mít v říjnu nejvíce peněz© Bezoleje

Pokud jste se narodili ve znamení Býk, Střelec, Vodnář, Panna, Štír nebo Kozoroh.Říjen by mohl být vaším šťastným měsícem, pokud jde o finance.

Využijte tento měsíc k uskutečnění svých plánů a dosažení finančních cílů. Pokud se vám tento článek líbil a myslíte si, že by mohl zajímat vaše přátele nebo rodinu, podělte se o něj s námi. Sdílejte jej na sociálních sítích.

Možná je seznámíte s nějakou dobrou zprávou na měsíc dopředu!

Jana Tlusta
Skriven av : Jana Tlusta