Início » Spiritualita » Astrologická předpověď na 23. září tarotem

Astrologická předpověď na 23. září tarotem

Naše astrologická předpověď na 23. září, poháněná nadčasovou moudrostí tarotu. Tarot se svou řadou ikon a symbolů je vynikajícím nástrojem pro dešifrování energií a nebeských vlivů, které kolem nás působí.

Nabízí jedinečný a cenný pohled na interakci mezi naším vnitřním já a kosmickými silami. Pro letošní 23. září naše tarotové čtení odhaluje den, kterému dominuje energie Měsíce, symbolizující intuici, podvědomí a skryté emoce.

To znamená, že tento den bude zvláště příznivý k vnitřnímu rozjímání a zkoumání hlubin naší psychiky. Kromě toho přítomnost Oběšeného muže naznačuje období pozastavení a odpoutání, které je nezbytné k získání nové perspektivy.

Prostřednictvím tohoto věšteckého cvičení se snažíme nabízet vedení a rady přímo spojené s velkými astrálními vlivy dne. Mapy jsou zrcadlem vesmíru a jeho jemné dynamiky, umožňují nám chápat a pohybovat se klidněji v odlivu a toku kosmických energií.

Udělejte si chvilku na odpočinek, otevřete svou mysl a objevte, co pro vás vesmír na 23. září připravil.

Přečtěte si také  Předpovědi od 5. do 15. září 2023: cesta zaměřená na vaše touhy

Beran: Císařovna

Pro tento den 23. září, milí Berani, je tu pro vás karta Císařovna. Symbolizuje kreativitu, plodnost a prosperitu. Udělejte si proto čas na to, abyste živili své projekty, nápady a své tělo. Dokonalý den pro vyjádření vašich tužeb a tužeb.

Jedinečné a vzácné čtení tarotu 23. září, nové perspektivy na vás čekají!© bezoleje

Býk: Vůz

Drazí Býci, vaší kartou dne je The Chariot. Tato karta označuje příležitost prokázat odhodlání a sílu vůle. Je to den, kdy převezmete kontrolu a jdete sebevědomě ke svým cílům.

Blíženci: Spravedlnost

Pro Blížence se lízne karta Spravedlnost. Představuje rovnováhu a přesnost. Hledejte 23. září soulad ve svých rozhodnutích a činech. Použijte svou intuici a svůj smysl pro to, co je správné.

Rakovina: Hvězda

Milí Raci, vaší tarotovou kartou dne je Hvězda. To symbolizuje naději a víru. Je to den, kdy můžete následovat svou vnitřní hvězdu, věřit v sebe a zůstat v naději.

Přečtěte si také  5 tajemství na dosah ruky, která změní váš život

Leo: Slunce

Lvi, vaší kartou dne je Slunce, symbol optimismu a vitality. Dnes nechte své vnitřní světlo zářit a rozsviťte svět svou hřejivou přítomností.

Panna: Poustevna

Pro Panny je tažena karta Ermitáž. Označuje čas obrátit se k introspekci a kontemplaci. Věnujte tento den objevování svého nitra.

Váhy: Umírněnost

Milé Váhy, vaší kartou dne je Střídmost. Představuje rovnováhu a umírněnost. Využijte tento den k nalezení harmonie mezi svým tělem a myslí, mezi svými touhami a realitou.

Štír: Smrt

Štíři, karta, kterou jste si vytáhli, je Smrt. Daleko od negativního znamení, spíše symbolizuje transformaci a obnovu. Dnes je den opustit to, co vám již neslouží, a přijmout změnu.

Střelec: Úsudek

Drazí Střelci, vaší kartou dne je Soud. Tato karta symbolizuje probuzení a odhalení. V tento den věnujte pozornost zprávám z vesmíru a uvědomte si svůj skutečný potenciál.

Přečtěte si také  nikdy neuvěříte jeho účinnosti!

Kozoroh: Ďábel

U Kozoroha se táhne karta Ďábel. Znamená to pokušení a osvobození. Tento den vás může vést k tomu, abyste se postavili svým strachům a osvobodili se od svých omezení.

Vodnář: Svět

Drazí Vodnáři, vaší kartou dne je Svět. Představuje úspěch a jednotu. Den, kdy oslavíte své úspěchy a uvědomíte si propojení všech prvků vašeho života.

Jedinečné a vzácné čtení tarotu 23. září, nové perspektivy na vás čekají!© bezoleje

Ryby: Věž

Ryby, vaší kartou dne je Věž. Symbolizuje radikální změnu a osvobození. Letos 23. září buďte připraveni přivítat změnu a vydat to, co vám již neslouží.

Nezapomeňte se na tuto stránku vracet každý den, abyste objevili tarotovou kartu, která povede vaším dnem.

Neváhejte podělit se o toto kartové moudro se svými blízkými na sociálních sítích.

Jana Tlusta
Skriven av : Jana Tlusta