Início » Astrologie » Astrologická předpověď na 25. října – 1. října

Astrologická předpověď na 25. října – 1. října

Vítejte všechny v tomto novém týdnu astrologických předpovědí. Tento týden budeme čerpat svá odhalení z tarotového čtení, ušlechtilého věšteckého umění, které nám umožňuje osvíceně nahlédnout na energie, výzvy a příležitosti, které na vás čekají od 25. září do 1. října 2023.

Podle arkány tarotu, která povede náš týden, se na scénu připravuje mocný tok energií. Císař, karta vůdcovství a autority, dominuje našemu čtení, což naznačuje, že tento týden bude příležitostí prosadit svou vůli, učinit pevná rozhodnutí a určit si svou cestu s odhodláním.

Očekávejte situace, které zvýrazní vaše vůdčí schopnosti a schopnosti rozhodování. Pak hvězda, karta naděje a inspirace, osvětluje naši cestu. Připomíná nám, že i ve tmě je světlo vždy přítomné.

Toto by mohl být týden, kdy se víra a optimismus testují, ale také posilují. Konečně je přítomno i Kolo štěstí, které symbolizuje změnu, koloběh a osud.

Tato karta naznačuje, že tento týden může dojít k nečekaným zvratům, a připomíná nám, že život se neustále vyvíjí.

Je nezbytné zůstat flexibilní a otevřený novým příležitostem, které se mohou objevit. Je to proto týden ve znamení autority, naděje a změny, která přichází, a zve nás, abychom převzali otěže svých životů a zároveň zůstali otevření překvapením, která nám život přichystal.

Přečtěte si také  Výjimečný září 2023: (váš šťastný den)

Připravte se na navigaci těmito energiemi s odvahou a moudrostí. Nyní se podrobně podíváme na tyto předpovědi pro každé znamení zvěrokruhu.

Beran: Císař

Silná odhalení tarotem pro každé astrologické znamení: Týden od 25. září do 1. října 2023© Bezoleje

Stejně jako Beran je Císař postavou síly a odhodlání. Tento týden budou zdůrazněny vaše vůdčí schopnosti.

Budete schopni činit pevná rozhodnutí a vést sebevědomě. Nezapomeňte se o tyto předpovědi podělit se svými přáteli ve znamení Berana a povzbudit je, aby tento týden prosadili svou vůli!

Býk: Hvězda

Hvězda je vaše tarotová karta pro tento týden, Taurianové. Jste zváni, abyste zdůraznili svou víru a svůj optimismus. I když se věci zdají temné, pamatujte, že vždy existuje světlo. Důvěřujte vesmíru a sdílejte tyto pozitivní myšlenky se svými taurianskými přáteli.

Blíženci: Kolo štěstí

Tento týden je to karta Kolo štěstí, která vede Blížence. Očekávejte nečekané zvraty a zůstaňte otevření novým příležitostem. Život se neustále vyvíjí a tento týden nebude výjimkou. Neváhejte a podělte se o tyto předpovědi s Blíženci, které znáte.

Rak: Císař

@ciel_a_la_terre_ced_sab

Pronásleduješ jeho myšlenky #vedení #tiragetarot #spiritualita #kartomance #jasnozření

Přečtěte si také  Předpovědi a odhalení mezi 25. a 1. říjnem

♬ originální zvuk – Cédric a Sabrina FJ

Stejně jako Beran jste tento týden pod správou Císaře, Raka. Vaše vedení a smysl pro autoritu budou testovány. Prosaďte se a udělejte pevná rozhodnutí nezbytná k posunu vpřed. Sdílejte tyto předpovědi s ostatními Raky, abyste je povzbudili, aby udělali totéž.

Leo: Hvězda

Lvi, tento týden je ve znamení L’Étoile. Udržujte si víru a naději, dokonce i v dobách pochybností nebo potíží. Pamatujte, že světlo je vždy přítomno, dokonce i ve tmě. Nezapomeňte tyto povznášející předpovědi sdílet se svými Lvími přáteli.

Panna: Kolo štěstí

Pro panny je tento týden symbolizován Kolem štěstí. Očekávejte nečekané události a zůstaňte otevření novým příležitostem. Nebraňte se změnám, ale přijměte je. Sdílejte tyto předpovědi s ostatními Pannami, aby byly také připraveny proplouvat těmito měnícími se vodami.

Váhy: Císař

Karta Císař vede Váhy tento týden. Nyní je čas prokázat svou schopnost činit pevná rozhodnutí a vést sebevědomě. Uplatněte svou autoritu a sdílejte tyto předpovědi se svými přáteli ve znamení Váh.

Štír: Hvězda

Scorpions, je to Hvězda, která rozzáří váš týden. Zůstaňte optimističtí a udržujte si víru, i když se zdá, že jste ve tmě. Světlo je stále tam. Sdílejte tyto předpovědi se štíry, které znáte, abyste je povzbudili, aby zůstali pozitivní.

Přečtěte si také  Horoskop bohatství - Super úplněk a prosperita

Střelec: Kolo štěstí

Kolo štěstí je tento týden kartou Střelců. Buďte připraveni na nečekané zvraty a zůstaňte otevření novým příležitostem. Život je plný překvapení, takže se o tyto předpovědi nezapomeňte podělit se svými přáteli Střelci.

Kozoroh: Císař

Kozorohové, tento týden je ve znamení Císaře. Prosazujte svou vůli, dělejte pevná rozhodnutí a veďte sebevědomě. Tento týden bude bohatý na příležitosti ukázat své vedení. Nezapomeňte se o tyto předpovědi podělit s ostatními Kozorohy, abyste je povzbudili, aby se prosadili.

Vodnář: Hvězda

Silná odhalení tarotem pro každé astrologické znamení: Týden od 25. září do 1. října 2023© Bezoleje

Vodnáři, tento týden je vaší kartou Hvězda. I ve tmě zůstaňte optimističtí a udržujte si víru. Nyní je čas odvážit se uvěřit a sdílet tyto předpovědi s ostatními Vodnáři, abyste je povzbudili, aby udělali totéž.

Ryby: Kolo štěstí

Pro Ryby je tento týden kartou Kolo štěstí. Očekávejte změny a překvapení. Zůstaňte flexibilní a otevření novým příležitostem, které se vám naskytnou. Sdílejte tyto předpovědi s ostatními Rybami, abyste jim pomohli tento hektický týden zvládnout.

Jana Tlusta
Skriven av : Jana Tlusta