Início » Astrologie » Čínská astrologie v týdnu od 11. do 17. září –

Čínská astrologie v týdnu od 11. do 17. září –

Vítejte, milí nebeští cestovatelé, v dalším týdnu objevování a poznávání vesmírných energií, které nám vládnou.

Při pohledu na první zářijový den mi dovolte, abych vás provedl jemnými nuancemi čínské astrologie, starobylého umění, které spojuje naši existenci s nekonečným vesmírem.

Čínská astrologie, založená na zvířecím kole zvěrokruhu a mystické knize proměn I-ťing, nabízí jedinečný vhled do našeho osobního i kolektivního osudu.

Námi nakreslený hexagram má číslo 34 a jmenuje se Síla velkého. Tento hexagram předznamenává týden velkých vlivů a vysoké energie.

Pod vlivem této silné vibrace budou tak či onak ovlivněna všechna znamení čínského zvěrokruhu.

Výjimečný týden budou mít zejména čtyři znamení – Drak, Opice, Vepř a Krysa.

Ať už se jedná o nečekané profesní příležitosti, osobní pokroky nebo duchovní probuzení, tato čtyři znamení zažijí nezapomenutelné okamžiky.

Přečtěte si také  Pozor! Tato 4 astrologická znamení by mohla být nejméně empatická ve zvěrokruhu!

Nejpřesnější horoskop: 12 čínských znamení zvěrokruhu čeká výjimečný víkend!© VracDrive

Pamatujte, že ani ty nejsilnější astrální vlivy nenahradí osobní volbu a vědomé jednání. Astrologické předpovědi fungují jako kompas, který nám ukazuje obecný směr, když se pohybujeme v někdy neklidných vodách života.

Zůstaňte tedy naladěni a dozvíte se, jak můžete co nejlépe využít univerzální energie nadcházejícího týdne. Ať vás na vaší nebeské cestě provází harmonie a rovnováha.

1. Krysa (1948, 1960, 1972, 1984, 1996, 2008, 2020)

V čínské astrologii je Krysa je známá svou inteligencí a přizpůsobivostí. Tento týden Síla velkého zesílí tyto vlastnosti a otevře dveře pro profesní příležitosti příležitosti.

Věnujte tedy pozornost každému detailu, každé zašeptání může být klíčem k významnému průlomu. Zároveň buďte otevření novým nápadům. Vaše přizpůsobivost vám umožní přijmout změny, které vám přijdou do cesty.

2. Drak (1940, 1952, 1964, 1976, 1988, 2000, 2012)

The Drakmocné a mystické znamení v čínské astrologii, bude jeho vnitřní síla umocněna pomocí Síla Velkého. Tento týden slibuje duchovní probuzení které vás může hluboce proměnit.

Přečtěte si také  Neuhodnete, která tři astrologická znamení jsou v lásce nejnáročnější!

Udělejte si čas na meditaci a spojte se se svým vnitřním já. Nebojte se této vnitřní cesty – je nezbytná, pokud chcete dosáhnout nové rovnováhy.

@evan_kylian

Dvanáct znamení zvěrokruhu v čínštině dnes večer#languechinoise #coursdechinois #fyp #bilangue

Původní zvuk – EvanKylian

3. Opice (1944, 1956, 1968, 1980, 1992, 2004, 2016)

The Opiceznámá svou inteligencí a rošťáctvím, bude obzvláště ovlivněna Moc velkého. Tato energie vás může pohánět k rozvíjení vašich schopností a přijímání nových výzev. nové vzdělávací kurzy.

Na této cestě za poznáním vás bude provázet vaše přirozená zvědavost. Využijte této příležitosti k diverzifikaci svých dovedností.

(c)vracdrive

4. Prase (1947, 1959, 1971, 1983, 1995, 2007, 2019)

The Prasev čínské astrologii znamení štědrosti a pracovitosti, bude mít pravděpodobně velmi plodný týden díky Síla velkého.

Štěstí by mohlo být nakloněno hmotným záležitostem, s vyhlídkami nafinanční zálohy.

Přečtěte si také  otřesy tento víkend pro 6 znamení

Buďte připraveni využít příležitostí, které se vám mohou nečekaně naskytnout!

Jana Tlusta
Skriven av : Jana Tlusta