Início » Home » Dětský pracovní koutek za méně než 5 eur!

Dětský pracovní koutek za méně než 5 eur!

Proměna rohu domu v pracovní prostor

Nejprve je třeba vyhledat v domě volný prostor, který bychom mohli proměnit v pracovní místo pro naše nejmenší.

Ať už je to roh obývacího pokoje, chodba nebo dokonce část jejich ložnice, stačí jakýkoli prostor.

Vzpomínám si, že když šlo o zřízení pracovny pro mou dceru, využili jsme nevyužitý kout v obývacím pokoji, čímž vzniklo místo, které bylo přátelské a zároveň příznivé pro domácí úkoly.

Využití stávajícího nábytku

Po vymezení prostoru je důležité se porozhlédnout po okolí a zjistit, jaký nábytek by se dal použít jako kancelářský.

Základem skromné, ale efektivní kanceláře se může stát starý konferenční stolek, již nepoužívaný kus nábytku nebo dokonce kus kuchyňské linky.

Jak Národní rada francouzského řádu architektůtéměř cokoli lze znovu použít k vytvoření pracovního prostředí vhodného pro děti, aniž by bylo nutné vynaložit jedinou korunu.

Přečtěte si také  Pravidlo dvou minut pro čistou kuchyň

Opětovné použití předmětů pro ukládání

Abyste dětem pomohli udržet pořádek, přemýšlejte o opětovném použití předmětů z celého domu jako úložného prostoru. Prázdné sklenice od marmelády lze použít jako držáky na tužky, plechovky mohou sloužit k uložení kancelářských sponek a dalších drobných předmětů a z krabice od bot může být dokonalá kartotéka na listy papíru.

Přizpůsobte si prostor pomocí recyklovaných materiálů

Zapojení dítěte do navrhování vlastního pracovního prostoru může být také bohatým vzdělávacím zážitkem, a to bez vynaložení peněz.

Sbírání hedvábného papíru nebo pěkných kreseb k personalizaci pracovního stolu nebo použití starých plakátů k vytvoření nástěnky s náladami jsou nápady, které dětem pomohou vytvořit vlastní prostor.

La Dům bez odpadu najdete spoustu nápadů na recyklované materiály, kterými si můžete přizpůsobit pracovní prostor svých dětí.

Jak vytvořit kancelářský prostor pro své dítě za méně než 5 eur!vracdrive

Výběr správného osvětlení

V neposlední řadě je nezbytné zajistit dobré osvětlení tohoto pracovního prostoru. Využijte stávající lampy v domě, které lze v případě potřeby přemístit.

Přečtěte si také  Jak poznáte, že máte štěnice?

Stejně jako Národní rada francouzského řádu architektůDoporučuji používat přirozené osvětlení, abyste zachovali ostrost zraku vašich dětí.

Takto můžete vytvořit kancelářský prostor pro děti s prostředky, které již máte k dispozici. S trochou vynalézavosti a úsilí je možné pracovní prostor oživit, aniž byste utratili jedinou korunu.

Ve skutečnosti je to ideální příležitost ukázat dětem, že s trochou kreativity a vynalézavosti lze vytvořit krásné věci, aniž byste museli nutně utratit celé jmění.

Jana Tlusta
Skriven av : Jana Tlusta