Início » Psychologie » Moje cesta ke štěstí a nezávislosti jako svobodné ženy

Moje cesta ke štěstí a nezávislosti jako svobodné ženy

Můj každodenní život se změnil v den, kdy jsem se musela naučit žít bez něj. On, ten, kdo byl mou kotvou, mým vesmírem, mým vším. Prostřednictvím svého vyprávění se s vámi podělím o intenzitu své emocionální cesty, o utrpení prvních dnů, o bolestnou osamělost, když jsme se stali mnou, pak o přijetí a znovuzrození.

Takže zde, bez jakéhokoli tabu nebo bariéry, je můj příběh, můj život bez něj… # Můj život bez něj: Svědectví o ztrátě a odolnosti Jsou dny, kdy je absence jeho přítomnosti hmatatelnější než obvykle. Jako vlny nás zaplavují vzpomínky a táhnou nás na dno oceánu našeho smutku.

Právě v těchto chvílích v mé mysli nejjasněji rezonují Elenina slova. Jako by mi vyrvali kus srdce. Chybí mi každý den, každou hodinu, každou minutu. Řekla to s takovou upřímností a smutkem, že mi to vyrazilo dech. Dům se bez něj zdá větší.

Místnosti jsou plné jeho nepřítomnosti. Stěny se ozývají tichem, které po sobě zanechal. Elena jednou sdílela, Předměty, kterých se dotýkal, oblečení, které měl na sobě, všechno mi ho připomínalo. Každý kout našeho domu křičí jeho jméno. Ve způsobu, jakým Elena mluví o své ztrátě, je zvláštní krása.

Přečtěte si také  Moje emocionální cesta na Tinderu: traumatická zkušenost

Navzdory zjevné bolesti se pod povrchem skrývá odolnost.

Řekla: Už tu není, ale stále žije ve mně. V mých vzpomínkách, ve svém smíchu, v slzách, které jsem pro něj proléval. Můj život bez něj je výzva, ale je to bitva, kterou jsem odhodlán vyhrát. Můj život bez něj není stejný. Zanechal prázdnotu, kterou nic nemůže zaplnit.

Ale jak Elena tak dobře řekla, Musíme dál žít, milovat, smát se. Pro ně, pro nás. A o to se snažím každý den.

Opustil tě a ty jsi zničená? Sdílím s tebou svůj příběh a návrat ke štěstí ( 7 kroků)© bezoleje

1. Naučil jsem se milovat především sebe

Může to znít jako klišé, ale je nezbytné si uvědomit, že sebeláska je prvním krokem k překonání smutku. Konec mého vztahu mi umožnil udělat krok zpět a uvědomit si svou hodnotu. Začal jsem si vážit svých kvalit a přijímat své nedostatky a tento proces sebeobjevování byl zážitkem, který mi otevřel oči.

Přečtěte si také  Tipy, jak překonat rozchod a znovuobjevit sám sebe

2. Znovu jsem objevil své vášně

Ve vztahu je snadné se ztratit a zapomenout na to, co vás jako jednotlivce dělá šťastnými. Jednou o samotě jsem měl příležitost znovu objevit, co dělám rád, a přineslo mi to nesmírný pocit spokojenosti a štěstí.

3. Znovu jsem se spojil se starými vztahy

@nappiescute

#zpráva #zprávy #ex #rozchod #smutný #zlomené srdce #vztah

♬ sněžení – Øneheart & reidenshi

Být single mi umožnilo znovu se spojit s přáteli a členy rodiny, se kterými jsem ztratil kontakt. Tyto vztahy mě podporovaly a pomáhaly mi v těžkých chvílích.

4. Uvědomil jsem si, že mohu být nezávislý

Díky životu bez něj jsem si uvědomila, jak nezávislá mohu být. Naučil jsem se řídit svůj život bez závislosti na někom jiném, a to mi dodalo nesmírné sebevědomí.

5. Naučil jsem se vážit si samoty

Samota může být děsivá, ale také neuvěřitelně osvobozující. Naučil jsem se vážit si klidu a ticha a času o samotě a zjistil jsem, že jsem schopen rozptýlit a uklidnit se.

Přečtěte si také  tajemství dlouhověkosti

6. Začal jsem se soustředit na svůj osobní růst

Volný čas jsem využil k tomu, abych se věnoval svému osobnímu růstu. Vrátil jsem se do školy, začal jsem více číst a dokonce jsem začal meditovat. Pomohlo mi to stát se silnější a odolnější verzí sebe sama.

Opustil tě a ty jsi zničená? Sdílím s tebou svůj příběh a návrat ke štěstí ( 7 kroků)© bezoleje

7. konečně jsem si uvědomil, že život jde dál

Život se po rozchodu nezastaví. Naopak pokračuje a nabízí nové možnosti a zkušenosti. Naučil jsem se přijímat změny a dívat se do budoucnosti s nadějí a optimismem.

Pokud se vám tento článek líbil a máte pocit, že by mohl pomoci někomu, koho znáte, sdílejte ho prosím na sociálních médiích. Všichni si musíme pamatovat, že jsme schopni žít a být šťastní sami se sebou.

Jana Tlusta
Skriven av : Jana Tlusta