Início » Home » Neuvěřitelný tip, jak optimalizovat chladničku a ušetřit peníze!

Neuvěřitelný tip, jak optimalizovat chladničku a ušetřit peníze!

Skryté tajemství vaší kuchyně

Milí čtenáři, jsem rád, že se s vámi dnes mohu podělit o to. neuvěřitelný tip pro vaši kuchyni, který vám nikdo neřekne. Po letech reportáží o domě a zahradě, konzultací s různými odborníky a institucemi jsem objevil tip, který považuji za fascinující.

Vše pro zjednodušení života a zvýšení funkčnosti kuchyně. Tip, o kterém mluvím, pochází ze zprávy, kterou v roce 2008 zveřejnila organizaceNárodní spotřebitelský institut (INC). Možná to zní divně, ale věřte mi, že budete překvapeni.

Neuvěřitelný trik: optimalizujte výkon své lednice!

Ano, kdo by to byl řekl? Tajemství vaší kuchyně spočívá v optimalizaci vaší chladničky! PodleINCExistuje metoda, jak optimálně uspořádat potraviny v chladničce a zvýšit tak její účinnost (a vaše úspory!).

Jak to tedy funguje?

Jedná se o specifickou organizaci produktů v chladničce, která zajistí jejich ideální uchování a zlepší energetickou účinnost. To je to, co nazývám strategické skladování.

Přečtěte si také  Dětský pracovní koutek za méně než 5 eur!

Jak jsem za jedno ráno získal 4 úložné prostory v kuchyni?© VracDrive

Jak realizujete strategické úložiště?

Trik je jednoduchý. Uspořádejte si potraviny podle kategorií a ideální skladovací teploty. Jednotlivé zóny vaší chladničky mají různé teploty.

Například nejchladnější část je obvykle ve spodní části. Zde byste měli skladovat maso a ryby, které vyžadují nízkou teplotu.

Mléčné výrobky a vejce můžete umístit do prostředních polic, zatímco zeleninu a ovoce byste měli umístit do spodních přihrádek k tomu určených.

Takové uspořádání nejen prodlužuje trvanlivost potravin, ale podle Evropské komise také snižuje spotřebu energie v chladničce až o 7 %.Francouzská agentura pro životní prostředí a hospodaření s energií. Představte si ty dlouhodobé úspory!

@dismoitoutrima

Příliš uspokojivé, MILUJEME TO! #rangementcuisine #epongemagique #onadore

Originální zvuk – dismoitoutrima

Osobní anekdota

Musím se přiznat, že jsem byl k vyzkoušení tohoto triku trochu skeptický. Ale protože jsem novinář, rozhodl jsem se ho vyzkoušet.

Přečtěte si také  Jak poznáte, že máte štěnice?

A hádejte co? Opravdu to funguje! Moje potraviny vydrží déle a zdá se, že moje lednice funguje efektivněji.

Úžasný tip do kuchyně, který vám nikdo neřekne!© VracDrive

Svět zahradničení a bydlení je plný překvapení a neuvěřitelných objevů, jako je tento. Jako odborný spisovatel v této oblasti jsem rád, že se s vámi mohu o tyto objevy podělit.

Neváhejte tento tip vyzkoušet ve své kuchyni a podělte se o své zkušenosti.

Mějte na paměti, že každý malý trik nám může zpříjemnit domov a usnadnit život.

Šťastný úklid!

Jana Tlusta
Skriven av : Jana Tlusta