Início » Zprávy » Objevování extravagantního světa superboháčů

Objevování extravagantního světa superboháčů

 

Ponořte se do extravagantního světa superbohatých

Navzdory globální pandemii nejbohatší lidé světa ještě více zbohatli. Jejich bohatství skutečně dosáhlo nepředstavitelných výšin.

Ale s bohatstvím tohoto rozsahu přichází tendence k extravagantnímu, někdy absurdnímu utrácení. Zde je pohled na ty nejexcentričtější výstřelky superboháčů.

Zvířata na vrcholu bohatství

Neskutečné! Jaké jsou rozmary velmi bohatých lidí?© bezoleje

Mezi pošetilostmi bohatých jsou extravagantní mazlíčci v pole position. Vezměme si například případ miliardáře Mukeshe Ambaniho, který postavil 27patrový mrakodrap, aby ubytoval svou rodinu v Bombaji, s celým patrem určeným pro jeho domácí mazlíčky. Slavný basketbalový hráč Michael Jordan zase utratil neuvěřitelných 80 000 dolarů za extravagantní stanoviště pro své ještěrky. Tyto rozmary se ale neomezují pouze na domácí mazlíčky. Někteří superbohatí jdou tak daleko, že mají vlastní soukromé zoologické zahrady.

Luxusní hračky: od ultra luxusních aut po soukromé ponorky

Mít flotilu luxusních vozů se zdá být pro superbohaté standardem. Sběratel aut Hassanal Bolkiah, sultán z Bruneje, má sbírku aut odhadovanou na 5 miliard dolarů, včetně exkluzivních vozů, jako je Rolls-Royce Phantom Serenity.

Přečtěte si také  Zlepšete svou osobní nebo profesní budoucnost v 7 krocích: tajemství sebeúcty odhaleno!

A když auto nestačí, je čas upgradovat na podvodní vozidla. Spoluzakladatel Microsoftu Paul Allen utratil za svou vlastní soukromou ponorku závratných 12 milionů dolarů.

Cesty z tohoto světa

Realitní magnát Clive Palmer se dostal na titulní stránky novin v roce 2012, když oznámil plány na stavbu repliky Titanicu s názvem Titanic II.

Projekt, který stál několik set milionů dolarů, měl vyplout v roce 2016, ale byl zpožděn. S příchodem soukromých vesmírných cest navíc miliardáři jako Elon Musk a Jeff Bezos uvažují o dovolené mimo zemskou atmosféru.

Kult krásy a věčného mládí

Neskutečné! Jaké jsou rozmary velmi bohatých lidí?© bezoleje

Hledání pramene mládí bylo vždy opakujícím se tématem v historii lidstva a zdá se, že superbohatí jsou ochotni utratit jmění, aby zůstali mladí a krásní.

Od drahých ošetření proti stárnutí až po přemrštěné kosmetické operace, bohatí udělají cokoli, aby oddálili nevyhnutelné.

Přečtěte si také  Objevte 8 tajemství úspěchu multimilionářů: rady, techniky a výhody

I když je fascinující ponořit se do fantazijního světa rozmarů superbohatých, je také důležité pamatovat na nesmírnou majetkovou nerovnost, která existuje po celém světě.

Zatímco někteří utrácejí miliardy za domácí mazlíčky, auta nebo cestování vesmírem, miliony se snaží uspokojit své základní potřeby.

Miroslav Dolecek
Skriven av : Miroslav Dolecek
Miroslav Doleček je již řadu let zkušeným webovým editorem, který ovládá všechny webové kódy. Velkoryse se s vámi podělí o své objevy, oblíbené články a cenné postřehy. Určitě ho tedy pozorně sledujte a sledujte, abyste odhalili bohaté znalosti ze světa tvorby webových stránek!