Início » Astrologie » Objevte šťastný den pro těchto 6 znamení zvěrokruhu

Objevte šťastný den pro těchto 6 znamení zvěrokruhu

Vítejte všichni a všechny u hvězd a ve vesmíru na vesmírné stezce v tomto týdnu od 11. do 17. září 2023.

Tento týden slibuje smršť energií, planetárních a hvězdných vlivů a znamená opravdovou šumivost celého zvěrokruhu.

Na programu příštích dní jsou významné planety, jako je Jupiter, planeta štěstí a expanze, které jsou příznivé pro většinu znamení.

Mars, planeta činu a touhy, se rovněž obrací v náš prospěch a poskytuje podněty k realizaci nových projektů nebo k posunu v iniciativách, které byly dosud pozastaveny. Nastává ideální doba pro to, abyste se pustili do vypočítavého rizika a vystoupili ze své komfortní zóny.

Venuše, bohyně lásky, se zase přizpůsobí a nabídne šťastné dny v citové a vztahové oblasti. Ať už hledáte lásku, nebo chcete prohloubit své stávající vztahy, načasování je správné. Merkur, planeta komunikace, bude tento týden rovněž retrográdní.

Přestože výzvy nechybí, příležitosti k přijetí změn a dosažení většího osobního naplnění jsou na dosah.

Přečtěte si také  Neuhodnete, která tři astrologická znamení jsou v lásce nejnáročnější!

Zveme vás, abyste si prošli podrobné předpovědi pro těchto 6 znamení a objevili svůj šťastný den pro tento nebeský týden plný událostí.

(c)vracdrive

1. Beran (21. března – 19. dubna) – 14. září 2023

Na 14. září je pro Berany obzvláště šťastným dnem. Postavení Mars je vaší vládnoucí planetou a nabízí dynamickou energii, která vám umožní pustit se do nových projektů nebo dát impuls těm, které již probíhají.

Dynamika Marsu vám pomůže jednat. odvážné iniciativy a splňte si své sny. Dávejte pozor na příležitosti, které mohou být právě tím spouštěčem, který potřebujete k dosažení svých nejvytouženějších cílů.

2. Býk (20. dubna – 20. května) – 16. září 2023

Na 16. září Díky příznivému postavení Venuše, planety lásky, budete mít prospěch z harmonické energie ve svých citových a vztahových vztazích.

Přečtěte si také  Máte náladu na jemnost? 3 nejjemnější znamení zvěrokruhu

Pokud hledáte lásku, bude dnešní den vhodný pro setkávání s novými lidmi. Pro ty, kteří jsou ve vztahu, je to vynikající příležitost. posílit své pouto a prohloubit váš vztah.

@astrologydaily

12 astrologických znamení v lásce ♥️ #astrologie #amour #classementsigneastro

Šampion – Lux-Inspira

3. Blíženci (21. května – 20. června) – 12. září 2023

Na 12. září se může ukázat jako šťastný den pro Blížence, a to navzdory retrográdnímu Merkuru, vaší vládnoucí planetě.

Místo toho, abyste tuto retrograditu vnímali jako překážku, berte ji jako příležitost k tomu, abyste přezkoumat a upravit své plány. Tento pokles může být příležitostí k revizi vašich komunikačních strategií a k tomu, abyste se naučili lépe naslouchat.

4. Rak (21. června – 22. července) – 17. září 2023

Na 17. září Jupiter, planeta štěstí, přináší do vašeho života pozitivní vliv. Tento den bude vhodný k tomu, abyste podstupovali vypočítavé riziko a odvážili se vystoupit ze své komfortní zóny.

Přečtěte si také  Objevte 3 znamení zvěrokruhu, která budou plavat ve štěstí

Je ideální čas na to, abyste využít příležitostí a rozšiřte si obzory.

5. Lev (23. července – 22. srpna) – 13. září 2023

Na 13. září Lvi budou těžit z pozitivní energie Marsu. Tento den bude plný energie a ambicí. Je čas převzít iniciativu a realizovat své ambice .

Nenechte se zastrašit výzvami, máte sílu a odhodlání je překonat.

6. Panna (23. srpna – 22. září) – 15. září 2023

Na 15. září Vzhledem k retrográdnímu pohybu Merkuru, vaší vládnoucí planety, budete muset být trpěliví a otevření, abyste zvládli komunikační problémy.

Je to také vynikající den pro zamyslet se a přehodnotit své nápady a plány. Nespěchejte, věnujte si čas, který potřebujete k tomu, abyste se správně rozhodli.

Jana Tlusta
Skriven av : Jana Tlusta