Início » Astrologie » otřesy tento víkend pro 6 znamení

otřesy tento víkend pro 6 znamení

Zatímco hvězdy na noční obloze stále tančí, nedávno jsem provedl tarotový výklad, který odhaluje víkend plný velké aktivity.

Moje karty hovořily o skutečné symfonii vesmírných energií, která má přijít a která jistě přinese vzrušení, obnovu a možná i náznak chaosu. Na některé z nás bude tato astrální konfluence nevyhnutelně působit obzvlášť silně.

Aniž bych v tomto úvodu prozrazoval příliš mnoho podrobností, dovolte mi říci, že šest znamení zvěrokruhu bude obzvláště ovlivněno. Tato znamení zažijí intenzivní a dynamické období, kosmickou rázovou vlnu, která oživí jejich víkendy živou a nepopiratelnou energií.

Připravte se na změnua užijte si chvíle osvícení, které následují. V následujícím článku se budeme hlouběji zabývat tím, co tyto energie znamenají pro každého z nás.

(c)vracdrive

#Aries

První znamení, na které se to vztahuje. astrální splynutí je Beran. Tento víkend očekávejte adrenalinový zážitek. Můžete se ocitnout uprostřed nečekaných situací, které budou vyžadovat vaši odvahu a vůdčí instinkty.

Přečtěte si také  Horoskop pro Bohatství na 26. září 2023

Nebojte se! Tyto výzvy jsou tu proto, aby podnítily váš osobní růst.

#Rakovina

Pro RakovinaTento víkend přináší příležitost k obnově. Kosmické energie vás vyzývají, abyste nechali minulost za sebou a přijali nové možnosti.

Nastává ideální čas pustit se do projektů, které byly dosud v pozadí. Pusťte se do nich bez váhání!

@lombredelamour

Pochybujete o své situaci? Karty vám prozradí, jak jednat. Přihlaste se k odběru dalších taháků #tarot #voyance #doubt #fear #action #optimism #confidence #dreams #tiragedecartes #tiragedujour

Estetika – Tollan Kim

#Balance

Na BilanceVáhy, symbol rovnováhy, mohou tento víkend zažít určitý chaos. Nenechte se však zahltit neočekávaným.

Místo toho jej využijte jako příležitost k učení a růstu. Vaše schopnost zachovat klid tváří v tvář nepřízni osudu bude vaší největší silou.

#Sagittarius

Na StřelecStřelce, kteří jsou známí svou láskou k dobrodružství, čeká víkend plný aktivit. Mohou se vám naskytnout nečekané příležitosti, které vás donutí vystoupit z vaší komfortní zóny.

Přečtěte si také  5 astrologických znamení s neuvěřitelnou smyslností

Přijměte tyto okamžiky s optimismem a radostí.

#Kozoroh

Pro KozorohVíkend bude časem hluboké introspekce. Kosmické energie vás povzbudí k zamyšlení nad svými cíli a touhami.

Je čas přehodnotit svou cestu a posunout se vpřed s novou perspektivou.

#Pisces

Tarot & astro - 16. září 2023: těchto 6 astrologických znamení se musí připravit! Váš víkend bude hektický!© Bezoleje

Konečně Ryby se tento víkend ocitnou ve víru emocí. Nechte se těmito pocity vést k lepšímu pochopení sebe sama. Je čas naslouchat své intuici a následovat své srdce. Zvu vás, abyste se každý den vraceli na tuto stránku a objevovali předpovědi, které přijdou.

Pokud pro vás byl tento článek užitečný, neváhejte se o něj podělit se svými přáteli a rodinou. sociální sítě. Sdílením těchto informací můžete pomoci svým blízkým připravit se na budoucí výzvy a čelit jim.

Jana Tlusta
Skriven av : Jana Tlusta