Início » Astrologie » Šťastný den od 15. do 30. září

Šťastný den od 15. do 30. září

Vážení čtenáři, v tomto období od 15. do 30. září se ponoříme do mystického světa astrologie, abychom určili šťastný den každého znamení zvěrokruhu na téma štěstí.

Toto období bude do značné míry ovlivněno postavením Venuše – planety lásky a peněz -, která vstoupí do znamení Vah, což napomůže rovnováze a harmonii v našich finančních vztazích.

Saturn, planeta disciplíny a struktury, bude v retrográdním postavení a bude nás vybízet k revizi a přehodnocení našeho přístupu k financím. Je to ideální doba k tomu, abychom prokázali finanční odpovědnost a zavedli dlouhodobé plány, které nám zajistí finanční zabezpečení.

A konečně Slunce v Panně zdůrazní důležitost detailů, pořádku a přesnosti při správě našich zdrojů. Bude to vhodná doba k tomu, abychom se postarali o své finanční záležitosti, uspořádali své výdaje a optimalizovali úspory.

V tomto období budou některé dny vynikat svým potenciálem přinést štěstí. každého astrologického znamení.

Horoskop hojnosti od 15. do 30. září ! Váš šťastný den !© Bezoleje

Pozorně sledujte naše předpovědi a zjistěte, kdy se hvězdy postaví ve váš prospěch.

Přečtěte si také  otřesy pro 5 astrologických znamení

Beran (21. března – 19. dubna)

18. září je pro Berany šťastným dnem. Díky vlivu Venuše najdete dokonalou rovnováhu mezi utrácením a šetřením. Váš smysl pro detail, umocněný Sluncem v Panně, vám umožní optimalizovat finanční zdroje.

Buďte ostražití vůči všem příležitostem, které se vám naskytnou..

Býk (20. dubna – 20. května)

Býci, 23. září je váš šťastný den. Vaše finanční úsilí bude odměněno a nečekaná hojnost by vás mohla překvapit. Retrográdní Saturn vás vybízí, abyste přehodnotili své dlouhodobé finance a zajistili si tak solidní finanční zabezpečení.

Blíženci (21. května – 20. června)

Blíženci, 26. září je váš den, kdy můžete zazářit. Vaše přirozená schopnost žonglovat s čísly bude umocněna, díky čemuž budete mít výjimečný přehled při správě financí..

Rakovina (21. června – 22. července)

Rak, 27. září je váš šťastný den. Nečekaný finanční výdělek by mohl být za rohem. Tento den je také výborný pro sestavení dlouhodobého spořicího plánu.

Přečtěte si také  Výjimečný září 2023: (váš šťastný den)

@fen.t.y

#astrologievibes

Originální zvuk – Fen.t.y

Lev (23. července – 22. srpna)

Lvi, 16. září je váš šťastný den. Očekávejte příjemná překvapení ve svém finančním životě. Je to ideální doba pro investice nebo významné nákupy.

Panna (23. srpna – 22. září)

Panny, 17. září je váš šťastný den. Váš smysl pro detail bude obzvláště přínosný při správě financí. Přemýšlejte o dlouhodobých strategiích spoření, které vám zaručí finanční jistotu.

Váhy (23. září – 22. října)

Váhy, 24. září je váš šťastný den. Venuše ve Vahách přináší harmonii do vašich financí. Je to ideální den pro vyrovnání příjmů a výdajů.

Štír (23. října – 21. listopadu)

Štíři, 25. září je váš šťastný den. Retrográdní Saturn vybízí k novému pohledu na vaše finance a umožňuje vám zvážit nové zdroje příjmů.

Přečtěte si také  Horoskop du jour - 7 znamení těží z dobrých zpráv

Střelec (22. listopadu – 21. prosince)

Střelci, 30. září je váš šťastný den. Hvězdy jsou vyrovnány pro finanční hojnost. Dávejte si pozor na investiční příležitosti.

Kozoroh (22. prosince – 19. ledna)

Kozorozi, 19. září je váš šťastný den. Přesné a řádné hospodaření s financemi vám umožní obohatit své úspory.

Horoskop hojnosti od 15. do 30. září ! Váš přesný šťastný den!© Bezoleje

Vodnář (20. ledna – 18. února)

Vodnáři, 28. září je váš šťastný den. Díky vlivu Venuše vás čeká harmonická rovnováha mezi utrácením a šetřením.

Ryby (19. února – 20. března)

Ryby, 29. září je váš šťastný den. Slunce v Panně vás vybízí, abyste si udělali pořádek ve svých výdajích a optimalizovali úspory. Milí čtenáři, doufáme, že tyto šťastné dny využijete pro svou finanční hojnost.

Sledujte denně nové astrologické předpovědi.

Neváhejte sdílet tento článek na svých sociálních sítích, aby z těchto předpovědí mohli těžit i vaši přátelé!

Jana Tlusta
Skriven av : Jana Tlusta