Início » Astrologie » Tarotové předpovědi (18. – 24. září 202): Nová fáze!

Tarotové předpovědi (18. – 24. září 202): Nová fáze!

Naše tarotové karty na týden od 18. do 24. září 2023 promluvily a já mám tu čest předat vám poselství, která obsahují.

Tento týden bude ovlivněn vyrovnávajícími energiemi Měsíce a Slunce, dualitami, které se projeví v našich životech a budou nás tlačit k tomu, abychom čelili svým strachům, emocím a snům.

Slunce bude vyzařovat hřejivé vibrace, které osvětlí naši cestu a přinesou příležitosti k pokroku a osobnímu naplnění.

Karta Smrt, která může někomu připadat děsivá, taková ve skutečnosti není. Spíše symbolizuje konec jedné etapy našeho života a začátek další, nové a osvícenější. Staré zvyky, negativní myšlenky a vše, co brání našemu růstu, je třeba opustit, aby se uvolnilo místo novému začátku, plnému naděje a příslibů.

Hvězda, jasná a pozitivní karta, naznačuje, že je čas důvěřovat vesmíru a zůstat plní naděje navzdory výzvám, kterým čelíme.

Osvětlí nám cestu nečekanými příležitostmi, kterých se musíme chopit, abychom pokročili. Vůz nám připomíná, že máme kontrolu nad svým osudem.

Přečtěte si také  Magický konec roku pro tato 4 znamení zvěrokruhu

Je čas převzít otěže, projevit odhodlání a sebedůvěru při překonávání překážek na naší cestě. Připravme se tedy, drazí přátelé, přijmout tyto vibrace, využít tyto energie pro náš osobní růst a proplouvat životem s otevřenou myslí a srdcem plným naděje.

Jako vždy mějte na paměti, že mapy poskytují vodítko a perspektivu, ale vy máte konečnou kontrolu nad svou cestou.

Beran: Hvězda

Týden ve znamení Hvězda značí pro vás, milí Berani, okamžik. hlubokého znovuspojení se svými nadějemi a sny. Je to vhodná doba k tomu, abyste přivítali neočekávané a využili příležitostí, které se vám naskytnou. Buďte trpěliví, pokračujte v záření a sdílejte své světlo se světem.

Výjimečný výklad tarotu pro každé znamení! Zjevení od 18. do 24. září 2023© Bezoleje

Býk: Smrt

Neboj se, Býku, protože Smrt je symbolem transformace. Je čas zbavit se starých návyků a přijmout nové. Buďte odvážní, odvažte se změny a přijměte tento nový začátek plný příležitostí. Nezapomeňte se o tyto předpovědi podělit.

Blíženci: Vůz

Blíženci, v tomto týdnu se vaše odhodlání dostane do popředí díky Chariot. Budete mít kontrolu nad svým osudem. Buďte si jisti sami sebou a odvážně čelte všem překážkám, na které narazíte. Vaše odvaha vás povede k zářivé budoucnosti.

Přečtěte si také  Předpovědi pro váš milostný život

Rak : Hvězda

Rak, tento týden vedený Hvězda vás vybízí, abyste si navzdory výzvám zachovali naději. Zůstaňte věrní sami sobě a důvěřujte vesmíru. Vaši cestu osvítí krásné světlo, které vám otevře cestu k jedinečným příležitostem.

Lev : Vůz

Leo, s Trolley za svého průvodce v tomto týdnu, je to příležitost převzít otěže svého života. Jednejte odhodlaně a sebejistě. Vaše úsilí bude odměněno a vaše cesta bude jasnější.

Panna: Smrt

Panna, karta Smrt nesymbolizuje konec, ale nový začátek. Zanechte svých obav a pochybností a uvolněte místo něčemu novému. Buďte připraveni přijmout změnu, vaše budoucnost je zářivá.

Váhy: Hvězda

Váhy, následujte světlo Hvězda tento týden. Buďte otevření nečekaným příležitostem, které se vám naskytnou. Neztrácejte naději, vaše cesta k úspěchu je jasná.

Štír : Vůz

Štír, karta Vozík ukazuje na aktivní a dynamický týden. Vaše vnitřní síla bude vaším nejlepším spojencem při překonávání překážek. Umíte držet otěže svého osudu.

Přečtěte si také  Pozor! Tato 4 astrologická znamení by mohla být nejméně empatická ve zvěrokruhu!

Střelec : Smrt

Výjimečný výklad tarotu pro každé znamení! Zjevení od 18. do 24. září 2023© Bezoleje

Střelec, karta Smrt naznačuje zásadní zlom ve vašem životě. Přivítejte tuto změnu s klidem a optimismem. Otevírá se vám nová etapa plná naděje a příležitostí.

Kozoroh: Hvězda

Kozoroh, Hvězda vám tento týden svítí. Zachovejte si víru a důvěru ve vesmír. Budete překvapeni příležitostmi, které vám přijdou do cesty.

Vodnář : Vůz

Vodnář Trolley vám tento týden nabízí kontrolu a řízení. Rozhodujte se sebevědomě a rozhodně. Vaše odolnost vám umožní překonat všechny překážky.

Ryby: Smrt

Ryby, karta Smrt znamená, že se nacházíte na počátku nové etapy svého života. Opusťte to, co vám již neslouží, a přivítejte nové.

Vaše budoucnost je zářivá. Neváhejte se o tyto předpovědi podělit se svými blízkými a vyzvěte je, aby se poradili se svou vlastní tarotovou kartou na tento týden.

Jana Tlusta
Skriven av : Jana Tlusta