Início » Psychologie » vaše oblíbené kotě odhaluje vaši povahu!

vaše oblíbené kotě odhaluje vaši povahu!

Vítejte na fascinující cestě za sebepoznáním prostřednictvím neobyčejného testu osobnosti: výběru vašeho oblíbeného kotěte.

Psychologie již dlouho používá různé testy k odhalení skrytých zákoutí naší osobnosti.

Od Enneagramu po populární Myers Briggs Type Indicator, nezapomínaje na zásadní Rorschachův test, tyto nástroje pomohly nespočtu lidí lépe porozumět sobě samým a vyvíjet se.

Dnes, vám přinášíme zábavný a kreativní test, přístupný všem. Přečtěte si návod, instinktivně se rozhodněte a zjistěte, co to o vás a vašem temperamentu prozradí.

Test osobnosti: Máte opravdu dobrý charakter? Zjistěte to!© Bezoleje

Vybírejte rychle, bez dlouhého přemýšlení…

Než začnete, ujistěte se, že dodržujete toto zlaté pravidlo: příliš nepřemýšlejte! Nechte mluvit své podvědomí. Na obrázku výše vidíte čtyři koťata očíslovaná čísly 1 až 4. Chvíli se na obrázek dívejte a vyberte si kotě, které vás nejvíce přitahuje.

Koťátko 1: jste rezervovaní a citliví

Pokud vás zaujalo první kotě, je pravděpodobné, že jste rezervovaná a citlivá osobnost. Dáváte přednost klidnému, mírumilovnému prostředí před bujarými, hlučnými situacemi.

Přečtěte si také  Moje cesta ke štěstí a nezávislosti jako svobodné ženy

Vaše citlivost vám dává velkou empatii k druhým, ale může vás také činit zranitelnými vůči kritice a konfliktům.

Koťátko 2: jste odvážní a dobrodružní

Volba kotěte 2 může znamenat, že jste někdo, kdo se nebojí riskovat a miluje dobrodružství.

Máte odvážnou povahu, která vás tlačí ven z komfortní zóny a do objevování světa. I když vás to někdy může dostat do potíží, vaše odvaha obvykle vede k obohacujícím zážitkům.

Koťátko 3: jste optimističtí a společenští

Pokud jste si vybrali třetí kotě, jste pravděpodobně člověk, který vidí život z pozitivní stránky a rád se pohybuje mezi lidmi. Díky vaší společenské povaze snadno navazujete vztahy a cítíte se dobře ve většině společenských situací.

Koťátko 4: jste nezávislí a introspektivní.

Volba kotěte 4 naznačuje, že jste nezávislá osobnost, která ráda tráví čas o samotě, aby mohla přemýšlet a porozumět sama sobě. Ačkoli vás někteří mohou vnímat jako odměřené, díky vaší introspekci dobře rozumíte sami sobě a tomu, co v životě chcete.

Přečtěte si také  Jak si zvýšit sebevědomí a dosáhnout osobních cílů

Doufáme, že vám tento test pomohl dozvědět se o vaší osobnosti něco víc. Nezapomeňte, že tento typ testu je především zábavným způsobem, jak prozkoumat různé stránky sebe sama.

Pro důkladnější posouzení vaší osobnosti se neváhejte poradit s odborníkem na psychologii nebo vyzkoušet některé z dalších dostupných testů.

Nezapomeňte sdílet tento článek na svých sociálních sítích a podívejte se na naše další testy osobnosti!

Jana Tlusta
Skriven av : Jana Tlusta