Início » Astrologie » Výjimečný září 2023: (váš šťastný den)

Výjimečný září 2023: (váš šťastný den)

Vítejte ve vašich astrologických předpovědech pro září 2023.

Toto období bude bohaté na různé kosmické energie, které ovlivní všechny znamení zvěrokruhu různými způsoby. Budou se konat zvláštní planetární zarovnání, která přidají jedinečný nádech k celkové energii.

První polovina měsíce je ovlivněna přítomností Merkuru ve Váze, což podporuje komunikaci, harmonii a rovnováhu ve vztazích.

Je to ideální čas k vyjádření našich pocitů a myšlenek jasným a mírumilovným způsobem.

Přechod Marsu do Štíra od 15. září přinese vášnivou a neúprosnou intenzitu do našich akcí. Zatuchlé situace budou oživeny a nebude místo pro nejednoznačnost nebo rozhodování. Celková atmosféra bude příznivá pro hluboká odhalení a transformace.

20. září budeme mít úplněk v Rybách, který nás povzbudí, abychom věnovali pozornost naší intuici a snům. Je to období vhodné pro kreativitu, spiritualitu a soucit.

Slunce vstoupí do Váhy 23. září, označující podzimní rovnodennost a přinášející potřebu rovnováhy a spravedlnosti do našich životů. Je to okamžik, kdy slavíme vztahy a hledáme harmonii ve všech interakcích.

Přečtěte si také  Předpovědi lásky pro všechna znamení zvěrokruhu

Měsíc končí přímým postavením Jupitera v Rybách 28. září.

Tato konfigurace nám nabízí dodatečnou dávku štěstí, optimismu a rozšíření v oblastech života spojených se znamením Ryb.

Připravte se na měsíc plný zajímavých astrologických událostí, které vám pomohou naladit se na vaši nejvyšší pravdu a navigovat výzvami s elegancí a moudrostí.

(c)Bezoleje

Beran (21. března – 19. dubna)

Váš šťastný den bude 7. září. S dominancí Merkuru ve Váze během tohoto období objevíte schopnost komunikovat s ohromující jasností. Můžete tuto sílu využít k vyřešení existujícího konfliktu nebo k navázání nových konstruktivních vztahů.

Býk (20. dubna – 20. května)

16. září, s přechodem Marsu do Štíra, bude pro vás příznivý den. Budete moci využít svou energii a odhodlání k transformaci stagnujících situací a projevení neochvějného rozhodnutí.

Blíženci (21. května – 20. června)

Váš den bude 9. září. Merkur ve Váze podporuje výměny a jednání. Je to ideální den pro uzavření dohod nebo zahájení nových projektů.

Přečtěte si také  5 astrologických znamení čeká úchvatný den

Rak (21. června – 22. července)

20. září, den úplňku v Rybách, bude pro vás zvláště silný okamžik. Věnujte si čas na meditaci a poslouchání své intuice.

Lev (23. července – 22. srpna)

23. září bude pro vás důležitým dnem. Vstup Slunce do Váhy odhalí vaši potřebu rovnováhy a harmonie. Je čas posílit vaše osobní a profesní vztahy.

Panna (23. srpna – 22. září)

Váš šťastný den bude 5. září. Merkur ve Váze podporuje komunikaci a harmonii, což vám pomůže jasně vyjádřit své myšlenky.

Váhy (23. září – 22. října)

23. září, váš den, označí vstup Slunce do vašeho znamení. Je to ideální čas k obnovení rovnováhy ve vašich vztazích a oslavě vašeho osobního pokroku.

Štír (23. října – 21. listopadu)

15. září, když Mars vstoupí do vašeho znamení, bude pro vás rozhodující den. Budete plní energie a připraveni čelit jakýmkoli výzvám.

Přečtěte si také  Astrologická předpověď na 25. října - 1. října

Střelec (22. listopadu – 21. prosince)

28. září bude vaším nejšťastnějším dnem, přímý Jupiter v Rybách přináší dávku optimismu a rozšíření do vašeho života.

Kozoroh (22. prosince – 19. ledna)

16. září bude pro vás významným dnem. Pod vlivem Marsu ve Štíru budete schopni učinit pevná a rozhodná rozhodnutí.

Vodnář (20. ledna – 18. února)

7. září bude váš den. Díky Merkuru ve Váze budete mít vynikající schopnost vyjádřit své nápady a efektivně komunikovat s ostatními.

(c)Bezoleje

Ryby (19. února – 20. března)

20. září, den úplňku ve vašem znamení, bude pro vás zvláště příznivý. Je to ideální čas pro introspekci a naslouchání vaší intuici.

Nezapomeňte se každý den vracet na naši stránku pro vaše denní předpovědi.

Rádi byste tento článek sdíleli na vašich sociálních sítích , aby vaši přátelé mohli také těžit z těchto cenných astrologických informací!

Jana Tlusta
Skriven av : Jana Tlusta